Pacjenci o Myalganie
Ta strona jest w przygotowaniu . . . przepraszamy.Portal →   kafeteria.pl


Wątek: Myalgan czy ktoś stosuje?Andzik74Napisano:

Ja szczerze polecam MYALGAN ! Od kilku lat cierpię z powodu problemów z kręgosłupem, co wiąże się ze znacznymi bólami często były nie do zniesienia. Wybrałam mnóstwo leków łącznie ze sterydami, ale to wszystko ulżyło tylko na krótką chwilę, do tego miewałam nie do zniesienia migreny, a co z tym wszystkim się wiąże, przestałam się czuć pełnowartościową kobietą tj. ciągle cierpiącą i nie nadającą się do niczego:-(! Dodam, że miałam tez problemy ze snem, budziły mnie bóle i ciągle wstawałam zmęczona, więc cudem przeżywałam dniówkę w pracy, a po niej byłam nie do życia! Zupełnie przypadkiem w internecie wpadłam na MYALGAN i zdecydowaliśmy z mężem, że trzeba spróbować. Biorę go dwa razy dziennie po jednej tabletce i naprawdę już po dwóch tygodniach zaobserwowaliśmy u mnie, znaczną poprawę. Dziś mija prawie dwa miesiące i naprawdę polecam każdemu kto ma choćby niektóre z wymienionych przeze mnie problemów. Nie twierdze, że zupełnie nic mi już nie dolega, a moje problemy z kręgosłupem zostały wyeliminowane, ale czuje się o niebo lepiej, mam znacznie więcej energii, i mogę naprawdę cieszyć się życiem! Znacznie lepiej sypiam, funkcjonuje cały dzień, a i wieczorem mogę znów czuć się pełnowartościową kobietą (żoną)! Zakup tego leku był bardzo dobrą inwestycją mojego męża;-) !


Pacjenci listy piszą . . .Pisze pani Ludwika . . .


Portal →  gazeta-forum

osa1250

12.07.16, 15:00

Witam
Myalgan za 30 tabl. 34,80 w aptece, a na Allegro za 120 tabl. PROMYALGAN - już z przesyłką 74zł z groszami - bardzo korzystna cena - ten sam skład. Dzieki tym tabletkom jeszcze nie oszalalam z bolu, daje ulge, oczywiscie nie calkowita, ale daje rade wytrzymac. Niestety przeciwbolowe leki takze biore stale DORETA (lub BIOFENAC) 2 x dziennie + dodatkowo APAP jak jest ciezko Mimo lekow bol towarzyszem moim jest na okraglo
Rano zanim wstane z lozka cwicze na lezaco ok 30 min (cwiczenia wzmacniajace miesnie kregoslupa, ale to daje ulge - sa bardzo proste nie obciazajace)
Pozdrawiam Wspoltowarzyszy niedoli
Mariafibromialgia.info.pl

dowiedz się więcej na temat
objawów, rozpoznania, przyczyn
i leczenia fibromialgii!

o fibromialgii
proMyalgan krem

Interesuje Cię
skład i działanie?

dowiedz się więcej!
Myalgan ↔ proMyalgan

Chcesz wiedzieć
czym się różnią?

sprawdź to!

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Phytomedica Polska Spółka z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 9 lok. 2,
02-954 Warszawa

T:   (+48) 22 550 60 30

E:   info@phytomedica.pl

Formularz kontaktowy

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanych odpowiedzi wypełnij nasz formularz i wyślij zapytanie do eksperta!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, tj. Phytomedica Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 9 lok. 2, 02-954 Warszawa dla celów związanych z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Dane podaję dobrowolnie, oświadczam iż jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Przed wysłaniem formularza upewnij się, że wpisany adres e-mail jest poprawny!